Ekstraklasa

Media ujawniły transferowe plany Legii Warszawa. Podano nazwiska zawodników, którzy mogą odejść

Legia Warszawa rozpoczęła planowanie zimowego okna transferowego. Dziennikarze portalu internetowego TVP Sport zdradzili, którzy zawodnicy mogą opuścić stołeczny zespół. Wiadomo też, na zatrzymaniu których graczy będą skupiać się w Warszawie.

Już tylko kilka tygodni zostało do rozpoczęcia zimowego okna transferowego. Kluby w całej Europie, także w Polsce szykują więc plany na zakupy i zmiany kadrowe. Dziennikarze portalu internetowego TVP Sport zdradzili, którzy zawodnicy zimą mogą opuścić Legię Warszawa.

Zdaniem Piotra Kamienieckiego, z Legią z pewnością pożegna się Patryk Sokołowski. Dodatkowo piłkarzami, którzy mogą opuścić zespół Kosty Runjaicia są Ihor Charatin, Lindsay Rose i Makana Baku.

Legia będzie chciała natomiast zatrzymać Kacpra Tobiasza, Ernesta Muciego i Bartosza Slisza. Spośród piłkarzy Legii, to właśnie ta trójka najczęściej łączona jest z możliwymi przenosinami do zagranicznych zespołów. Wszyscy mają jednak pomóc stołecznemu klubowi w walce o mistrzostwo Polski. Chyba, że pojawi się oferta z gatunku tych nie do odrzucenia.