Anglia

Kosmiczna przewrotka Alejandro Garnacho! „Jakbym widział trafienie Wayne’a Rooneya” [WIDEO]

Kosmiczna przewrotka Garnacho! „Jakbym widział trafienie Wayne’a Rooneya” [WIDEO]

Alejandro Garnacho strzelił prawdopodobnie najładniejszego gola w tym sezonie. Zawodnik Manchesteru United popisał się kapitalnym trafieniem w niedzielnym meczu z Evertonem. Trafieniem bliźniaczo podobnym do legendarnej bramki Wayne’a Rooneya w derbach Manchesteru.

Była zaledwie trzecia minuta meczu, w którym Everton podejmował na własnym boisku Manchester United. Diogo Dalot dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, a w polu karnym spod krycia uciekł Alejandro Garnacho. 19-latek ustawił się tylem do bramki, po czym zdecydował się na niecodziennie i nieprawdopodobnie efektowne uderzenie przewrotką. Argentyńczyk zrobił to w tak kapitalny sposób, że nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.

„Jakbym widział derby na Old Trafford i trafienie Wayne’a Rooneya. Ale pozamiatał Argentyńczyk!” – na antenie Viaplay wykrzyczał Andrzej Twarowski, nawiązując do legendarnej bramki wspomnianego Rooneya z 2018 roku. „Zdaje się, że konkurs na gola sezonu już został rozstrzygnięty. Trudno będzie przebić to, co zrobił przed momentem Alejandro Garnacho” – dodał dziennikarz.