Ligi zagraniczne

Diego Simeone odleciał podczas wywiadu. „Alvaro Morata dorównuje Erlingowi Haalandowi”

Screen/ Twitter/ El Larguero

Diego Simeone był w ostatnim czasie gościem programu „El Larguero”. Podczas rozmowy trener Atletico Madryt wskazał element, w którym Alvaro Morata dorównuje Erlingowi Haalandowi.

Alvaro Morata notuje aktualnie najlepszy początek sezonu w swojej karierze. Napastnik Atletico Madryt strzelił dotychczas siedem goli w lidze hiszpańskiej, a do tego wyniku dołożył aż pięć trafień w Lidze Mistrzów. Hiszpan ma na swoim koncie również trzy asysty.

W poniedziałek Diego Simeone był gościem programu „El Larguero”. Szkoleniowiec „Materacy” podczas rozmów wystawił wielką laurkę swojemu podopiecznemu. Według Argentyńczyka Moratę można porównywać do Erlinga Haalanda, jeżeli chodzi o bramki i asysty dostarczane drużynie.

Alvaro Morata dorównuje Erlingowi Haalandowi. Pod względem bramek i liczb z pewnością można ich porównywaćstwierdził Simeone.

Gwiazdor Manchesteru City podczas trwających rozgrywek już siedemnastokrotnie pokonał bramkarzy rywali i zanotował cztery ostatnie podania. W przypadku wyników z piłki klubowej w całych karierach tych dwóch graczy Haaland dogonił już niemal Moratę, chociaż jest o osiem lat młodszy. Piłkarz Atletico Madryt na ten moment prowadzi rezultatem 207 goli do 204 trafień.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.