Kadra

Wojciech Kowalczyk przejechał się po Mattym Cashu. „Miękki jakiś ten Angol”

Fot. Paweł Jerzmanowski

Ze względu na uraz barku Matty Cash nie pojawi się na listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Sytuacja ta nie spodobała się Wojciechowi Kowalczykowi. Były piłkarz zaczepił wahadłowego na Twitterze.

W poniedziałek rozpoczęło się ostatnie tegoroczne zgrupowanie reprezentacji Polski. Podczas najbliższego tygodnia podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Czechami w eliminacjach EURO oraz z Łotwą w meczu towarzyskim. Weekend przyniósł kilka zmian personalnych w drużynie narodowej.

Przez drobne kontuzje selekcjoner musiał zrezygnować z Matty’ego Casha, Patryka Dziczka i Adriana Benedyczaka. W ich miejsce do Warszawy przyjechali Tymoteusz Puchacz, Karol Struski, a także Mateusz Łęgowski. Drugi z wymienionych zawodników jest absolutnym debiutantem w kadrze.

Największe poruszenie w mediach wywołała absencja gracza Aston Villi. Cash rozegrał pełne 90 minut w ostatnim meczu Premier League, ale ze względu na sygnalizowane już jakiś czas temu problemy z barkiem zrezygnował z powołania do reprezentacji. Fakt ten nie uszedł uwadze Wojciecha Kowalczyka.

Bark wytrzymał na Fulham,a nie da rady wytrzymać na Czechów.Miękki jakiś ten Angol napisał były kadrowicz na Twitterze.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.