Liga Mistrzów

Kuriozalna sytuacja w przerwie meczu Ligi Mistrzów. Haaland szczerze: „Nie możesz tego robić”. A potem zmienił zdanie

Screen // X / footballontnt

W meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester City pokonał u siebie Young Boys (3:0). Do niecodziennej sytuacji doszło w przerwie spotkania, na co zdziwieniem zareagował Erling Haaland.

Dwie bramki Erlinga Haalanda i jeden gol Phila Fodena dały Manchesterowi City zwycięstwo w spotkaniu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Young Boys. Po tym, jak gospodarze po pierwszej połowie prowadzili już 2:0, drugiego gola strzelając tuż przed przerwą, niektórzy zawodnicy gości najwyraźniej myślami byli już w końcówce meczu.

Świadczy o tym nietypowe zachowanie Aliego Camary, który schodząc na przerwę do szatni podszedł do wspomnianego Haalanda i… poprosił go o koszulkę, co zazwyczaj zawodnicy robią po zakończeniu gry. Haaland był zdziwiony i początkowo odparł krótko: „Nie możesz tego robić”. Po chwili zmienił jednak zdanie i oddał rywalowi koszulkę, spełniając jego prośbę.