Hiszpania

Dyrektor Realu Madryt ujawnił, jak Perez zareagował na działania Mbappe. Jasny komunikat

Screen: YouTube/Real Madrid

Pod koniec maja ubiegłego roku Kylian Mbappe przedłużył kontrakt z PSG, chociaż o jego podpis zabiegał również Real Madryt. Mimo to, Florentino Perez zrozumiał decyzję Francuza i nadal chce jego przyjścia do stolicy Hiszpanii.

Saga transferowa związana z przenosinami Kyliana Mbappe trwa już od kilku lat i podczas każdego okienka jest poruszana przez media na całym świecie. Napastnik miał kilka okazji, aby przenieść się na Estadio Santiago Bernabeu, jednak transakcja nigdy nie została dopięta. Kontrakt Francuza wkrótce wygaśnie, temat wróci więc niebawem na pierwsze strony gazet.

Mbappe po raz ostatni parafował nową umowę z PSG w maju 2022 roku. Porozumienie obowiązuje do końca sezonu 2023/2024. Piłkarz ma możliwość jednostronnego przedłużenia swojego pobytu w Paryżu o kolejną kampanię ligową.

Jak ujawnił Jose Manuel Otero, jeden z członków zarządu Realu Madryt, Florentino Perez wciąż ma wiele cierpliwości wobec 24-latka. Chociaż Mbappe nie trafił jeszcze do stolicy Hiszpanii, to prezes „Królewskich” rozumie wybory zawodnika.

Czuł ogromną presję ze strony emira Kataru i Emmanuela Macrona, którzy powiedzieli mu, że nie może odejść z PSG. Został obsypany pieniędzmi, ale nie mam wątpliwości, że teraz żałujemówił Otero.

Florentino Perez nie odebrał źle decyzji Mbappe. Zrozumiał ją. On wciąż ma otwarte drzwi do Realu. Zidane przyszedł, gdy miał 29 lat. Mbappe przyjdzie, gdy będzie miał 25zapewnia działacz.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej