Wideo

Mbappe przedryblował pół boiska i nie trafił w bramkę. Niewiarygodne pudło gwiazdy PSG [WIDEO]

W meczu 8. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain pokonało na wyjeździe Stade Rennes 3:1. Zwycięstwo mistrzów Francji mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale do pustej bramki nie trafił Kylian Mbappe.

Chociaż Paris Saint-Germain słabo rozpoczęło sezon 2023/2024, to nie przekłada się to na problemy w ligowej tabeli. Najwięksi rywale paryskiego klubu, czyli Marsylia, Lens czy Lyon również mają kłopoty z regularnością. Przed mistrzami Francji na ten moment plasują się jedynie Nicea Marcina Bułki oraz AS Monaco.

W niedzielę PSG dopisało sobie kolejne trzy punkty do zestawienia. Podopieczni Luisa Enrique bez większych problemów pokonali Stade Rennes. Mecz na Roazhon Park zakończył się wynikiem 3:1 dla paryżan.

Zawodnicy Paris Saint-Germain dosyć szybko przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 32. minucie gola strzelił Vitinha, a chwilę później drugie trafienie dołożył Hakimi. Po przerwie po jedynym golu dołożyli Guiri oraz Kolo Muani.

Wygrana drużyny z Parc des Princes mogła być jeszcze bardziej okazała, jednak w stuprocentowej sytuacji pomylił się Kylian Mbappe. Gwiazdor PSG dostał piłkę na połowie boiska, a następnie w świetny sposób poradził sobie z obrońcami i bramkarzem. Kiedy przyszło do finalizacji akcji Francuz nie trafił do pustej bramki.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.