Inne ligi Transfery

Ramos blisko nowego klubu! Jest porozumienie, zostały testy medyczne

Sergio Ramos jest bliski podpisania kontraktu z nowym klubem – informują zagraniczne media. Hiszpański defensor miał już osiągnąć porozumienie z nowym zespołem, a do podpisania kontraktu zostały tylko testy medyczne.

Sergio Ramos od 1 lipca bieżącego roku jest wolnym zawodnikiem. 37-letni obrońca po dwóch latach i 58 występach we wszystkich rozgrywkach zakończył swój pobyt w PSG. Odejście z paryskiego klubu w aktualnym oknie transferowym sugerowało wszystkim jeden możliwy kierunek transferu – Arabię Saudyjską.

Początkowo transfer do ligi saudyjskiej wydawał się bardzo prawdopodobny. Później sprawa nieco się oddaliła, a do gry weszły kluby tureckie, które także chciały pozyskać byłego piłkarza PSG. Do przenosin do Galatasaray czy Besiktasu ostatecznie jednak nie doszło, a na prowadzenie w wyścigu o podpis doświadczonego zawodnika ponownie wysunął się klub z Arabii Saudyjskiej.

Jak informują zagraniczni dziennikarze, m.in. Rudy Galetti, dziennikarz telewizji Sportitalia, Ramos osiągnął porozumienie z Al-Ittihad. Piłkarz miał już dogadać warunki umowy z saudyjskim klubem, a do podpisania kontraktu pozostały jedynie testy medyczne.