Transfery

Sensacyjne doniesienia ws. przyszłości Jacka Góralskiego. Zagra w Polsce, ale nie w Ekstraklasie

Fot. Paweł Jerzmanowski

Według informacji przekazanych przez Sebastiana Staszewskiego z TVP Sport, Jacek Góralski zostanie piłkarzem Wieczystej Kraków. Pomocnik ma podpisać trzyletni kontrakt z klubem z Małopolski.

Na początku sierpnia Jacek Góralski rozwiązał swój kontrakt z VFL Bochum. Polakowi nie udało przebić się do pierwszego składu niemieckiego klubu. Duży wpływ na taki rozwój sytuacji miały kontuzje. Przez urazy pomocnik opuścił kluczowe momenty.

Od samego początku spekulowano, że 30-latek może wrócić do Polski. Jego usługami interesowały się m.in. Wisła Kraków, Cracovia czy Górnik Zabrze. Jak się okazuje, Góralski najprawdopodobniej zagra w drużynie z Małopolski, jednak na znacznie niższym szczeblu rozgrywkowym.

Według informacji przekazanych przez Sebastiana Staszewskiego, 21-krotny reprezentant Polski jest bliski podpisania kontraktu z Wieczystą Kraków. Jeśli strony dojdą do porozumienia, wówczas Góralski podpisze trzyletnią umowę. Oficjalne komunikaty mają nadejść na początku przyszłego tygodnia.

Góralski ma pomóc w walce o awans. Warto dodać, że miał on także oferty z klubów PKO BP Ekstraklasy. Jego usługami zainteresowani byli Górnik Zabrze oraz Cracovia. Najlepszą ofertę przedstawiła jednak Wieczysta i to tam były reprezentant Polski będzie kontynuował swoją karierę czytamy.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej