Ekstraklasa

Kosecki odpowiada hejterom. „Mentalne zera […] Zamknij mnie z nimi na wyspie, a za miesiąc będą mi robić masaż”

Screen // YouTube / Kanał Sportowy

Jakub Kosecki w ostatnich dniach nie daje sobie zapomnieć. We wtorek rano były reprezentant Polski był gościem programu KS Poranek na Kanale Sportowym na YouTube, w którym zabrał głos na temat swoich ostatnich wypowiedzi, a także wypowiedzi jego taty, Romana Koseckiego.

– Nie chcę nikogo oceniać, ale daj mi teraz pół roku w takiej Legii Warszawa czy Pogoni Szczecin i jestem jednym z najlepszych skrzydłowych w Ekstraklasie. Mogę się założyć o wszystko, co mam – w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” powiedział ostatnio Jakub Kosecki. Po tej wypowiedzi o byłym reprezentancie Polski zrobiło się bardzo głośno w mediach.

Jeszcze głośniej zrobiło się o nim wtedy, gdy słowa swojego syna skomentował tata Jakuba, Roman Kosecki, również były reprezentant Polski. Prawda jest taka, że połowa obcokrajowców, którzy grają obecnie w polskiej lidze, mogłaby Kubie buty czyścić. Uważam jednak, że za łatwo się skreśla niektórych zawodników – przyznał Kosecki senior w rozmowie z portalem Sportowe Fakty WP.

To jednak nie wszystko. Temat Koseckiego i jego słów odżył we wtorek rano, gdy aktualny piłkarz zespołu KTS Weszło wziął udział w programie KS Poranek w Kanale Sportowym na YouTube. – W Ekstraklasie może tylko dwóm skrzydłowym bym mógł czyścić buty. Grosickiemu i Skórasiowi. Poza tym? Wielu skrzydłowych w tej lidze nie ma dryblingu. Powtarzam: dajcie mi pół roku i błyszczę w Ekstraklasie – przyznał Kosecki.

Dodatkowo Kosecki wypowiedział się także na temat internetowych hejterów. – Ludzie hejtujący w internecie to mentalne zera. Leszcze. Wyślij takich pięciu ze mną na bezludną wyspę, to po miesiącu będą mi robić masaż – powiedział Kosecki.