Ekstraklasa

Siedem klubów chce Tobiasza. Wiadomo, na jaką kwotę może liczyć Legia

Kacper Tobiasz
Fot. Paweł Jerzmanowski

„Na 99% odejdzie latem z Legii” – na temat Kacpra Tobiasza w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki na YouTube powiedział Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz zdradził też, na jaką kwotę za swojego bramkarza może liczyć warszawski zespół.

Młody golkiper bez kompleksów wszedł w buty Artura Boruca i zastąpił go między słupkami Legii Warszawa. W trwającym sezonie Tobiasz rozegrał wszystkie mecze ligowe „od deski do deski”, tracąc w tym czasie 22 gole. Urodzony w Płocku zawodnik otrzymał także powołanie na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski, a dzięki decyzji Czesława Michniewicza poleciał na mistrzostwa świata do Kataru jako bramkarz treningowy.

W programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki na YouTubet Tomasz Włodarczyk przyznał, że Tobiasz „na 99 procent latem odejdzie z Legii”. Co ciekawe, dziennikarz zdradził, że młodego bramkarza obserwuje nie tylko VfL Wolfsburg, o którego zainteresowaniu media donosiły kilka dni temu. – Już dziś siedem klubów jest gotowych wyłożyć za niego pieniądze. Mowa nie tylko o Wolfsburgu, również kluby z Włoch bacznie mu się przyglądają – twierdzi Włodarczyk. Myślę, że kwota zakręci się w granicach 5-7 milionów euro.