Wideo

Genialne zachowanie Roberta Lewandowskiego w polu karnym. Dwunasty gol Polaka w LaLiga [WIDEO]

W niedzielę FC Barcelona podejmuje Athletic Bilbao w ramach meczu 11. kolejki tego sezonu LaLiga. „Duma Katalonii” potrzebowała nieco ponad 20 minut, aby strzelić trzy gole. Robert Lewandowski zaliczył asystę przy bramce Dembele na 1:0, a następnie sam trafił do siatki.

W spotkaniu kończącym niedzielne emocje w lidze hiszpańskiej piłkarze Athletiku Bilbao zawitali na Camp Nou. FC Barcelona walczy o utrzymanie dobrej passy po pokonaniu Villarrealu i dotrzymanie tempa Realowi Madryt. W sobotę „Królewscy” pokonali 3:1 Sevillę.

Strzelanie już w 12. minucie rozpoczął Ousmane Dembele. Francuz wykorzystał dobrą wrzutkę od Roberta Lewandowskiego. Chwilę później skrzydłowy wszedł w rolę asystenta, samemu podając do Sergiego Roberto.

Okazało się, że tego dnia „Duma Katalonii” chciała wykończyć swoich przeciwników jak najszybciej się tylko da. Cztery minuty po trafieniu Roberto Dembele zaliczył kolejną asystę, tym razem odwdzięczając się Lewandowskiemu. Kapitan reprezentacji Polski kapitalnie obrócił się w polu karnym i zdobył 12. gola w tym sezonie LaLiga.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.