Transfery

Powraca temat transferu Damiana Kądziora. „Lech zamierza złożyć poważniejszą ofertę”

Damian Kądzior
Fot. Paweł Jerzmanowski

Lech Poznań szykuje nową ofertę za Damiana Kądziora. Mistrzowie Polski już dwukrotnie próbowali przekonać Piasta Gliwice do sprzedaży swojej gwiazdy. Tym razem plan może się powieść.

Temat przenosin Damiana Kądziora do klubu ze stolicy Wielkopolski istnieje już od kilku tygodni. Lech Poznań próbował kupić 6-krotnego reprezentanta Polski jeszcze przed startem eliminacji europejskich pucharów.

Wówczas nie było jednak szans na osiągnięcie porozumienia z Piastem Gliwice. Oferty „Kolejorza” były zbyt niskie. Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, w zamian za Kądziora na Śląsk miało powędrować 200 tysięcy euro oraz Dani Ramirez.

Tym razem Lech Poznań ma złożyć o wiele wyższą ofertę, która być może przekona włodarzy „Piastunek” do sprzedania swojej gwiazdy.

Słyszymy, że tym razem Lech zamierza złożyć poważniejszą ofertę. Za Kądziora może zaproponować 600-700 tysięcy euro, co stwarza pewne szanse na sfinalizowanie transferunapisał Włodarczyk.

Mistrzowie Polski są w trakcie finalizacji innego ruchu na rynku transferowym. Do drużyny Johna van den Broma dołączyć ma Michał Helik.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.