Reklama
Transfery

Były agent Lewandowskiego rzucił nowe światło na transfer. „Planowaliśmy zmieniać kluby co kilka lat”

Fot. Screen/ Twitter

Chociaż władze Bayernu Monachium zapewniają, że Robert Lewandowski wypełni kończący się w 2023 roku kontrakt z klubem, to zdaniem niemieckich mediów Polak porozumiał się już z FC Barceloną w sprawie warunków indywidualnych umowy. Swoje zdanie na ten temat zdradził Cezary Kucharski, były agent „Lewego”.

Saga związana z odejściem Lewandowskiego z Bayernu Monachium zakończy się najprawdopodobniej dopiero, kiedy strony oficjalnie ogłoszą rozstanie lub w momencie potwierdzenia transferu napastnika „Die Roten”. Przedstawiciele mistrzów Niemiec z prezydentem Herbertem Heinerem na czele przekonują, że w następnym sezonie 33-latek na pewno dalej będzie grał na Allianz Arena.

Robert Lewandowski ma kontrakt z Bayernem do czerwca 2023 roku i wypełni gozapowiedział Heiner, cytowany przez Fabrizio Romano.

W temacie transferu Lewandowskiego wypowiedział się także jego były agent, Cezary Kucharski. Menadżer zdradził, że kapitan reprezentacji Polski początkowo miał inną wizję na swoją karierę.

Rozumiem, że Robert chce się zmienić klub, bo kiedy zaczęliśmy pracować razem w 2008 roku, planowaliśmy zmieniać kluby co kilka lat. On osiągnął wszystko z Bayernem i teraz jest dobry moment na nowe wyzwaniepowiedział Kucharski.

Robert bardzo chce zmienić klub. Potrzebuje czegoś nowego, nowego wyzwania. Zarząd Bayernu od początku wiedział, że zawsze chciał odejść do Hiszpanii. To zawsze był dla niego cel numer jeden, a potem USA, pod koniec jego karierydodał.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej