Transfery

Fabrizio Romano informuje o egzotycznej ofercie dla Grzegorza Krychowiaka. „Propozycja jest już na stole”

Grzegorz Krychowiak
Fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Kwestia przyszłości Grzegorza Krychowiaka nadal pozostaje nierozwiązana. Według informacji przekazanych przez Fabrizio Romano polski pomocnik może trafić do egzotycznej ligi.

W dalszym ciągu Grzegorzowi Krychowiakowi nie udało się odejść z Krasnodaru. Wiele wskazuje na to, że reprezentant Polski nie otrzymał ofert, które zadowalałyby go sportowo i finansowo.

I nie można mu się dziwić, bowiem media dotychczas informowały jedynie o zainteresowaniu ze strony klubów z Grecji, Herthy Berlin oraz szwedzkiego Malmo. Po obraniu jednego z tych kierunków pomocnik musiałby liczyć się z bardzo dużą obniżką pensji.

Jak donosi Fabrizio Romano, 32-latek już wkrótce może wyjechać na Bliski Wschód. W roli swojej nowej gwiazdy Krychowiaka widzi Al-Shabab, klub z Arabii Saudyjskiej.

Al-Shabab rozpoczął rozmowy w sprawie sprowadzenia byłego pomocnika PSG Grzegorza Krychowiaka do Arabii Saudyjskiej. Propozycja jest już na stole napisał Romano na Twitterze.

W ubiegłym sezonie Saudi Professional League Al-Shabab zajęło czwarte miejsce w tabeli ligowej. Największą gwiazdą i kapitanem drużyny jest były piłkarz m.in. Sevilli, Ever Banega.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.