Reklama
Ekstraklasa

Puchacz mocno na Instagramie. „Gdzie są teraz te dzbany?”

Tymoteusz Puchacz
fot.Paweł Jerzmanowski

Tymoteusz Puchacz dosyć mocno odniósł się do krytyków Lecha Poznań. Komentarz reprezentanta Polski znalazł się pod oficjalnym kontem na Instagramie poznańskiego klubu.

W miniony weekend, na dwie kolejki przed końcem ligi, Lech Poznań powrócił na fotel lidera Ekstraklasy. Stało się tak dzięki remisowi Rakowa Częstochowa z Cracovią oraz wygranej samego „Kolejorza” w meczu z Piastem, gdzie bramkę dającą zwycięstwo zdobył Mikael Ishak w końcówce spotkania.

Zaraz po spotkaniu poznański klub umieścił grafikę z wynikiem niedzielnej rywalizacji i pod nią postanowił pozostawić swój komentarz wychowanek Lecha oraz reprezentant Polski, Tymoteusz Puchacz. Zawodnik wypożyczony do tureckiego Trabzonsporu z Unionu Berlin skierował swój wpis do kibiców, którzy cieszyli się oraz wytykali każdą stratę punktów przez jego były klub. Poniżej screen z komentarza Puchacza

Brak opisu.

Na dwie kolejki przed końcem Lech Poznań ma dwa punkty przewagi nad Rakowem. W najbliższej kolejce „Kolejorz” zagra mecz derbowy z Wartą Poznań, a na zakończenie ligi z broniącym się przed spadkiem Zagłębiem Lubin.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.