Ligi zagraniczne

Sensacyjne doniesienia ws. przyszłości Ibrahimovicia. Szwed może przejąć wielki biznes

Fot. Screen // YouTube / TV4Sport

W sobotę świat obiegła wiadomość o śmierci Mino Raioli. Włoch był jednym z najbardziej wpływowych oraz rozpoznawalnych agentów piłkarskich w historii. Według mediów na Półwyspie Apenińskim nowym przewodniczącym jego agencji może zostać Zlatan Ibrahimović.

Informacje na temat śmierci Raioli pojawiły się w mediach już kilka dni temu. Wówczas okazało się, że 55-latek nadal żyje, jednak znajduje się w stanie krytycznym ze względu na chorobę układu oddechowego. W sobotę jednak Internet ponownie obiegła wiadomość o śmierci agenta, tym razem wyszła ona od jego rodziny i była prawdziwa.

Według wcześniejszych doniesień biznes po Raioli miał przejąć jego kuzyn, Vincenzo. Włoch był przedstawicielem interesów wielu gwiazd świata piłki nożnej, m.in. Erlinga Haalanda, Paula Pogby czy Zlatana Ibrahimovicia.

Jak donosi portal „TuttoMercatoWEB” ostatni z wymienionych graczy może wkrótce stanąć na czele agencji, którą 55-latek zostawił po sobie. Szwed współpracował z Raiolą przez prawie całą swoją karierę piłkarską.

W tym momencie Ibrahimović jest piłkarzem Milanu. Jego kontrakt z liderem Serie A obowiązuje do końca aktualnego sezonu i na ten moment nie słychać, aby miał zostać przedłużony. Obie strony skupiają się na odzyskaniu mistrzostwa kraju.

https://twitter.com/Piotrowicz17/status/1520771259340140546
Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.