Reklama
Kadra

Cezary Kulesza w sobotę spotka się z kandydatem na selekcjonera. Nowy faworyt

Cezary Kulesza
Fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Jak podał Sebastian Staszewski z portalu „Interia Sport” w sobotę dojdzie do spotkania pomiędzy Cezarym Kuleszą i Fabio Cannavaro.

Wciąż nie wiadomo, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, poinformował niedawno, że przekaże tę wiadomość najpóźniej 19. stycznia.

Według informacji Sebastiana Staszewskiego z portalu „Interia Sport” prezes PZPN nie próżnuje i spotyka się z kandydatami. W sobotę w Warszawie ma zjawić się Fabio Cannavaro. Nazwisko Włocha w kontekście zastąpienia Paulo Sousy przewijało się w mediach już od kilku dni.

Wymieniony wcześniej dziennikarz twierdzi, że zdobywca Złotej Piłki z 2006. roku jest w tym momencie jednym z głównych kandydatów do objęcia posady, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone.

W sobotnie popołudnie prezes PZPN Cezary Kulesza spotka się w Warszawie z Fabio Cannavaro! Zdobywca Złotej Piłki i mistrz świata przyleciał do Polski, by porozmawiać o ew. poprowadzeniu reprezentacji. Nic nie jest przesądzone, ale to jeden z głównych kandydatów – napisał na Twitterze Staszewski.

Cannavaro w przeszłości prowadził Al-Nassr, TJ Quanjian oraz przez chwilę reprezentację Chin, a w ostatnim czasie był trenerem Guangzhou Evergrande.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej