Transfery Włochy

Fabrizio Romano zdradził przyszłość Ronaldo. Wszystko jasne

Cristiano Ronaldo
Fot. Screen: YouTube/Juventus

Cristiano Ronaldo w trakcie letniego okna transferowego nie odejdzie z Juventusu. Ceniony włoski dziennikarz, Fabrizio Romano poinformował, że Juventus nie otrzymał żadnej oferty za Portugalczyka, którego kontrakt obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku.

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się spekulacje dotyczące Cristiano Ronaldo. Kiedy Portugalczyk przychodził do Turynu z Realu Madryt, wszyscy liczyli na to, że pomoże on „Starej Damie” wygrać Ligę Mistrzów. Nie pomógł. Ale to nie wszystko. Juventus w ostatnim sezonie po wielu latach dominacji stracił mistrzostwo Włoch, chwilami prezentując się bardzo słabo. A sam Ronaldo w Turynie zaczął być niemile widziany, szczególnie, że nowy-stary trener zespołu, Massimilliano Allegri, niechętnie patrzy na dalszą współpracę z CR7.

Fabrizio Romano zdradził przyszłość Ronaldo. Wszystko jasne

W związku z tym pojawiły się doniesienia o możliwym odejściu Ronaldo, który był łączony m.in. z Manchesterem City czy PSG. Niektóre media wspominały także, że możliwy jest powrót 36-latka do Realu Madryt lub Manchesteru United. Wszystkie te plotki zdementował jednak Fabrizio Romano. – Juventus nie otrzymał żadnej oferty. Działacze liczą na Cristiano, ale należy pamiętać, że nie prowadzi on rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu – napisał na Instagramie jeden z najlepiej poinformowanych włoskich dziennikarzy. – Manchester City nie starał się o Ronaldo. Dla niego celem numer jeden cały czas jest Harry Kane. W PSG nie mają zamiaru ściągać Cristiano, bo podpisali kontrakt z Leo Messim, nie ma żadnych rozmów – dodał.

Romano zdradził, że w Realu Madryt Ronaldo chętnie zobaczyłby znów Carlo Ancelotti, który po kilkuletniej przerwie ponownie objął zespół „Królewskich”. – Tam jednak o wszystkim decyduje Florentino Perez, a Juventus nie utrzymał dotychczas żadnego zapytania czy oferty – zdradził dziennikarz.