Ligi zagraniczne

Grealish wskazał trzech najlepszych piłkarzy na świecie. Jest jedno zaskoczenie

Jack Grealish niedawno został zaprezentowany jako nowy nabytek Manchesteru City. W zespole „The Citizens” będzie miał zaszczyt występować u boku Kevina De Bruyne, który według niego znajduje się w trójce najlepszych piłkarzy na świecie.

Jack Grealish w tym okienku transferowym zamienił Aston Villę na Manchester City. Kwota transferu oscylowała w granicach 100 milionów funtów. Anglik będzie miał szansę korzystać z podań Kevina De Bruyne, który według niego posiada wszystkie cechy potrzebne do bycia jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

– Wiele razy chwaliłem już Kevina. Zawsze powtarzam, że wyróżniłbym go poza Messim i Ronaldo. Nie licząc tej dwójki, jest najlepszy na świecie. De Bruyne ma wszystko, czego potrzeba doskonałemu rozgrywającemu. Jest szybki, dobrze pracuje w obronie, a jego ostatnie podania są po prostu niesamowite – stwierdził reprezentant Anglii.

Grealish ma już ze sobą debiut w barwach „The Citizens”. Jego pierwszym rywalem było Leicester, z którym Manchester City przegrał mecz o Tarcze Wspólnoty.

– Fani okazali mi wielkie wsparcie. To naprawdę miłe, bo jestem tu nowym graczem. Jest tylko jeden sposób, abym mógł im się odwdzięczyć. Muszę strzelać gole i pomagać w zdobywaniu trofeów – zakończył Grealish.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713