Ligi zagraniczne

Cafu zdradził, kto jego zdaniem jest najlepszym obrońcą świata!

Legenda Brazylijskiego futbolu Cafu udzielił ostatnio wywiadu, w którym zdradził, kto jego zdaniem jest obecnie najlepszym obrońcą na świecie.

Cafu, czyli legendarny prawy pomocnik m.in. Milanu udzielił wywiadu dla dziennika „Marka”, w którym odpowiedział na pytania dotyczące przyszłości Messiego. Ponadto zdradził, kto jego zdaniem jest obecnie najlepszym defensorem na świecie.

Na pytanie odnośnie plotek mówiących o tym, że już niebawem Messi miałby dołączyć do PSG Cafu odpowiedział:

„Fantastycznie byłoby znowu zobaczyć razem Neymara i Messiego. Nie wiem, czy Argentyńczyk przejdzie do PSG, ale jeśli to zrobi, to na pewno zyskają na tym fani PSG.”

Ponadto Brazylijczyk został zapytany o dwóch obrońców Realu Madryt- Marcelo i Sergio Ramosa.

„Ten pierwszy to fenomen. Rewelacyjny i utalentowany gracz. Prowadzi grę do przodu, drybluje, nie boi się grać jeden na jednego. Wciąż ma wiele do zaoferowania Realowi Madryt i może w kluczowym momencie przesądzić o losach spotkania.”

„Z kolei Ramos to bez wątpienia najlepszy obrońca na świecie. Jest bardzo dobry technicznie. Ma duże pojęcie o taktyce. Jest świetnym kapitanem i liderem, który zawsze napędza swoją drużynę. Ja chciałbym go mieć w swoim zespole. Czy przedłuży kontrakt z Realem? Nie jestem prezesem. To trudna sytuacja, ale Ramosowi nie można niczego zarzucić.”

zakończył