Transfery

Bayern wytypował następcę Comana. Skrzydłowy na liście życzeń Nagelsmanna

grafika: własna/Krótka Piłka

Według doniesień UOL Esporte Bayern Monachium pogodził się z faktem, że nie zatrzyma w klubie Kingsleya Comana. Włodarze Bawarczyków udali się już na poszukiwania następcy skrzydłowego.

Bayern nie zamierza już kontynuować rozmów w strawie nowego kontraktu dla Kingsleya Comana, jeśli ten nie zmieni swojego podejścia. Francuski skrzydłowy postawił swoim pracodawcom oczekiwania płacowe na poziomie nie do spełnienia. Spowodowało to, że klub jest gotowy w najbliższym czasie spieniężyć zawodnika, aby tylko nie dopuścić do sytuacji, w której odejdzie on za darmo. W tym momencie 25-latek jest wart około 65 milionów euro.

Włodarze klubu z Bawarii mają już jednak ewentualnego następcę Francuza. Wedle doniesień UOL Esporte będzie nim Antony z Ajaxu. 21-latek jest od jakiegoś czasu obserwowany przez Juliana Nagelsmanna. Niemiecki szkoleniowiec chciał go sprowadzić do swojej drużyny, gdy jeszcze być trenerem RB Lipsk. Klub z Amsterdamu ma oczekiwać za swojego piłkarza kwoty nie mniejszej niż 30 milionów euro.

Brazylijczyk został sprowadzony do Ajaxu w lipcu ubiegłego roku. Od tego czasu zdążył rozegrać 46 spotkań strzelając przy tym 10 goli i notując 10 asyst.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713