Francja

PSG zaskoczyło decyzją w sprawie Donnarummy. Tego nikt się nie spodziewał

Screen YouTube Italy

Gianluigi Donnarumma jest coraz bliżej przenosin do francuskiego PSG. Jednak jego przyszłość nie będzie wyglądać tak, jak mógł się tego spodziewać, bo według „Telefoot” będzie on początkowo tylko zmiennikiem Navasa.

Donnarumma po długich rozmowach nie doszedł do porozumienia z włodarzami Milanu. Klub nie był w stanie spełnić wygórowanych oczekiwań finansowych włoskiego bramkarza. Spowodowało to, że w tym momencie 22-latek jest bezrobotny, czyli przyszły pracodawca nie będzie musiał go wykupywać.

Mimo klasy, którą od wielu lat prezentuje Gianluigi Donnarumma, według Juliena Maynarda ze stacji „Telefoot”, będzie on jedynie zmiennikiem Keylora Navasa. Ustalenie takiej hierarchii zdziwiło nie tylko samego zainteresowanego, ale również całą szatnię paryskiego klubu. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że Kostarykanin jest świetnym bramkarzem, ale taki transfer mógłby go pozbawić numeru jeden między słupkami

Były piłkarz Milanu obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Włoch, z którą walczy o końcowy triumf w Mistrzostwach Europy. Kolejnym rywalem drużyny z Półwyspu Apenińskiego będzie Hiszpania.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713