Bukmacherka

TOTALny strzał dnia – Polska vs Szwecja

Ostatnia kolejka fazy grupowej Euro 2020 dobiega końca. Do rozegrania zostały ostatnie mecze i poznamy wszystkie odpowiedzi co do tego, które dadzą odpowiedź co do tego, kto zagra w 1/8 finału turnieju. Polacy cały czas mają szanse na awans do kolejnej rundy, ale w środę muszą pokonać Szwedów.

Dzięki remisowi z Hiszpanią Polacy nadal mają szanse na awans do kolejnej rundy mistrzostw Europy. Aby tak się stało, biało-czerwoni muszą w środowe popołudnie koniecznie potrzebują wygrać w Sankt-Petersburgu ze Szwedami. Dla naszej kadry jest to bardzo nieprzyjemny rywal, który kilkukrotnie w naszej historii pozbawiał Polaków nadziei na awans Euro lub na mundial. Tak było chociażby w eliminacjach do Euro 2000, kiedy to dwukrotnie przegrywaliśmy z reprezentacją „Trzech Koron”, przez co nie dostaliśmy się na główny turniej. Tak samo było przy okazji kolejnych eliminacji do mistrzostw Europy w 2004. W całej historii spotkań ze Szwedami graliśmy ze sobą aż 26 razy, z czego nasi środowi rywale wygrywali aż 14-krotnie. Ostatni raz z tym zespołem wygraliśmy 30 lat temu, a dokładnie 21 sierpnia 1991 roku. Natomiast jeżeli chodzi o mecze o punkty, a nie spotkania towarzyskie, to trzeba cofnąć się aż do mistrzostw świata w 1974 roku. Wtedy biało-czerwoni wygrali 1:0 po bramce Grzegorza Laty.

Jednym z zawodników, który może przesądzić o awansie Polski do 1/8 finału Euro jest Robert Lewandowski. Piłkarz Bayernu wpisał się na listę strzelców z Hiszpanią, sprytnie eliminując Aymerica Laporte, a następnie strzałem głową strzelił bramkę Unaiowi Simonowi. Tym samym polski snajper został drugim zawodnikiem podczas trwającego Euro, który zdobył minimum jedną bramkę podczas Euro 2012, 2016 i 2020. Drugim takim piłkarzem jest Cristiano Ronaldo (dla którego jest to piąte kolejne Euro ze strzelonym golem). Dla Lewandowskiego to bardzo ważny turniej. Miniony sezon w piłce klubowej był dla niego wybitny i wiele mówi się o możliwym zgarnięciu Złotej Piłki. Żeby jednak miał większe szanse na wygranie tej nagrody, to przydałby się jakiś sukces z kadrą narodową i najlepiej, żeby sam w znaczącym stopniu do tego się przyczynił. Bramka z Hiszpanią sprawiła, że postawił kolejny krok w kierunku Złotej Piłki, a mecz ze Szwecją i ewentualne gole zdobyte w środowy wieczór oraz podczas kolejnych spotkań fazy play-off tylko go ku temu przybliżą.

JAK ODEBRAĆ FREEBET

  1. Jeżeli jesteś nowym klientem TOTALbet, możesz zarejestrować się używając TEGO linku
  2. Podczas rejestracji wpisz kod: KROTKAPILKA
  3. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz otrzymać bonus 100% do 5000 zł.

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera TOTALbet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.