Transfery

Wojciech Szczęsny wyjaśnił swoją przyszłość. Wiemy gdzie zagra w przyszłym sezonie

Fot. Paweł Jerzmanowski

Od dłuższego czasu w mediach jest głośno na temat ewentualnego odejścia Szczęsnego z Juventusu. Związane to jest z możliwym sprowadzeniem do Turynu Gianluigiego Donnarummy, który zabrałby miejsce w bramce Polakowi

Umowa Gianluigiego Donnarummy z Milanem wygasa wraz z końcem czerwca i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona. Budzi to medialne spekulacje – gdzie w przyszłym sezonie zagra włoski bramkarz. W tym momencie wydaje się, że najbliżej jego zatrudnienia jest właśnie „Stara Dama”, która widziałaby go w miejscu Szczęsnego.

Reprezentant Polski jednak dementuje plotki o jakichkolwiek rozmowach na temat jego odejścia z klubu. Stanowczo zaprzecza, że jakiegokolwiek negocjacje w sprawie transferu miały miejsce.

– Temat w mediach jest od dłuższego czasu, więc warto w jakiś sposób się do tego odnieść. Ja kontaktów z moim, ani z żadnym innym klubem nie miałem z prostego względu – tematu mojego odejścia z Juventusu nie ma – stwierdził zdecydowanie Szczęsny.

– Czy jest temat tego zawodnika, o którym wspomniałeś, to nie wiem. Nie jestem odpowiedzialny za transfery Juventusu. Jeśli jest temat, to na pewno nie moim kosztem – zakończył bramkarz.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713