Liga Mistrzów

Thomas Tuchel sparodiował Pepa Guardiolę. Zabawne zachowanie szkoleniowca [Wideo]

W piątek trafiło do mediów wideo, na którym Thomas Tuchel tłumaczył coś swoim piłkarzom. Przy tym bardzo mocno gestykulował, czego nie robił zazwyczaj, a podobny poziom ekspresji wyrażał Pep Guardiola.

Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów, w którym Chelsea FC zagra z Manchesterem City. Obydwie ekipy są już w Porto, gdzie został przeniesiony mecz finałowy (początkowo miał być rozegrany w Stambule). Humory jednak dopisują przed tym spotkaniem.

Dziennikarze „The Sun” pokazali nagranie, na którym widać Thomasa Tuchela, który próbuje coś wytłumaczyć swoim zawodnikom. Posługuje się przy tym bardzo mocną gestykulacją, której nie stosował do tej pory. Kibice i dziennikarze są niemal pewni, że Niemiec w ten sposób chciał sparodiować Pepa Guardiolę, który znany jest z bardzo ekspresywnego przekazywania informacji na boisku.

Mimo takiego zachowania Tuchel z wielkim szacunkiem wypowiada się o trenerze swoich najbliższych rywali.

Zawsze ciężko jest grać przeciwko City, gdy Pep jest na ławce trenerskiej. City mają ogromną wiarę i sukcesy, mają mentalność zwycięzców. (…) To coś znacznie więcej. Nie chciałbym sugerować żadnej osobistej walki z nim, ponieważ nie czeka nas jutro mecz tenisa. Przyjedziemy ze swoimi drużynami i zarówno ja, jak i Pep postaramy się przygotować je w najlepszy możliwy sposób

mówił Niemiec na konferencji przedmeczowej

Początek finału Ligi Mistrzów w sobotę o godzinie 21

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.