Anglia Hiszpania

Mourinho może błyskawicznie wrócić do pracy. Wiadomo, który klub chce go zatrudnić

Screen // YouTube / Tottenham Hotspur

Kilka dni temu Jose Mourinho został zwolniony z Tottenhamu. Portugalczyk przyznał, że nie zamierza robić sobie przerwy, a fakt ten zamierzają wykorzystać szefowie Valencii. Portal todofichajes.com poinformował, że właściciel „Nietoperzy”, Peter Lim, chce zatrudnić 58-latka.

1,5 roku trwała przygoda Jose Mourinho z Tottenhamem. Władze londyńskiego klubu w poniedziałek podjęły decyzję o zwolnieniu portugalskiego szkoleniowca. W przeciwieństwie do poprzedniego zwolnienia z Manchesteru United w 2018 roku, tym razem 58-latek nie zamierza robić sobie przerwy od piłki. – Nie mam potrzeby odpoczynku i nie potrzebuję czasu na ładowanie baterii. Zawsze pozostaję w grze – przyznał w rozmowie ze „Sky Sports”.

Mourinho może błyskawicznie wrócić do pracy. Wiadomo, który klub chce go zatrudnić

Dostępność Mourinho na rynku zamierza wykorzystać Peter Lim. Właściciel Valencii chce zatrudnić 58-latka. Biznesmen kontaktował się już z agentem trenera, Jorge Mendesem. Dziennikarze todofichajes.com twierdzą, że jeżeli Mourinho wyrazi zainteresowanie przejęciem drużyny „Nietoperzy”, zwolniony zostanie Javi Garcia, obecny trener pierwszego zespołu, którego kontrakt wygasa w czerwcu 2022 roku.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.