Anglia

Mourinho odpowiedział na słowa Solskjaera. Szpileczka

Screen // YouTube / Tottenham Hotspur

Po niedzielnym meczu Manchesteru United z Tottenhamem (3:1), Ole Gunnar Solskjaer skrytykował Heung-min Sona, który kilka minut leżał na murawie po starciu z jednym z zawodników „Czerwonych Diabłów”. Na krytykę Norwega, w swoim stylu odpowiedział trener „Kogutów”, Jose Mourinho”.

Son Heung-min w trakcie niedzielnego meczu Tottenhamu z Manchesterem United (1:3) upadł po starciu z jednym z rywali. Powtórki pokazały jednak, że starcie to nie było poważne na tyle, by nie podnosić się z murawy przez kilka minut. Zachowanie piłkarza „Kogutów” skrytykował trener Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer

– Gdyby mój syn leżał tak przez 3 minuty i potrzebował pomocy 10 kolegów, nie dostałby żadnego jedzenia – powiedział Norweg. Wideo z jego wypowiedzią błyskawicznie stało się hitem internetu.

Mourinho odpowiedział na słowa Solskjaera. Szpileczka

Na komentarz Solskjaera, podczas pomeczowej konferencji prasowej odpowiedział trener Tottenhamu, Jose Mourinho. – Kilka minut temu spotkałem się z Ole i powiedziałem mu, co o tym myślę. Jeśli ja bym tak powiedział o jakimś zawodniku, to jaka byłaby reakcja? – zapytał Portugalczyk.

I dodał, wbijając szpilkę Solskjaerowi: Sonny ma wielkie szczęście, że jego ojciec jest lepszą osobą niż Ole, ponieważ ojciec, a ja też nim jestem, musi zawsze karmić swoje dzieci, bez względu na to, co robią.

Screeny // YouTube / Manchester United / Tottenham Hotspur

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.