Ekstraklasa Niemcy Transfery

Tymoteusz Puchacz blisko transferu do Bundesligi. Wiadomo, do jakiego klubu może trafić

Fot. Własne / Paweł Jerzmanowski

Tymoteusz Puchacz w letnim oknie transferowym prawdopodobnie odejdzie z Lecha Poznań. Pozyskaniem bocznego obrońcy „Kolejorza” mocno interesuje się klub z Bundesligi, Union Berlin – informuje portal Meczyki.pl.

W 35 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach wystąpił w tym sezonie Tymoteusz Puchacz. 22-latek spędził na boisku łącznie 2600 minut i był do tej pory jednym z najlepszych zawodników będącego w słabej formie Lecha Poznań. Coraz więcej wskazuje na to, że młody zawodnik właśnie rozgrywa ostatni sezon w barwach „Kolejorza”.

Tymoteusz Puchacz blisko transferu do Bundesligi. Wiadomo, do jakiego klubu może trafić

Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, Puchacz po zakończeniu obecnego sezonu może odejść z Lecha. Jego pozyskaniem mocno interesuje się Union Berlin, czyli klub z Bundesligi, który zawodnikiem interesował się już zimą.

Włodarczyk podaje, że Union za Puchacza będzie w stanie zapłacić kilka milionów euro, co dla Lecha, rozgrywającego słaby sezon, będzie stanowiło atrakcyjną ofertę.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.