Kadra

Tak Robert Lewandowski motywował kolegów przed meczem z Węgrami.

Na kanale „Łączy nas piłka” pojawiły się kulisy meczu Węgry – Polska. Przedstawione zostały w nim przygotowania do spotkania, oraz ostatnie godziny przed meczem. Widać na nim też jak motywował swoich kolegów Robert Lewandowski.

W czwartek w Budapeszcie reprezentacja Polski rozegrała wyjazdowe spotkanie z Węgrami. Ostatecznie „Biało-czerwoni” zremisowali 3:3. Kilka dni później na oficjalnym kanale „Łączy nas piłka” pojawiły się kulisy, w którym widzimy, jak wyglądały przygotowania do tego spotkania.

W obrazie widzimy ostatni trening, który odbył się przed wylotem do Budapesztu na stadionie Legii, wylot na Węgry i treningu przed samym spotkaniem. W kulisach można zobaczyć też jak wyglądał odprawa przedmeczowa i rozmowa motywacyjna Paulo Sousy oraz Roberta Lewandowskiego.

Najpierw była przemowa portugalskiego szkoleniowca, który stwierdził:

To długa droga. Myślę, że mamy mnóstwo jakości, by zmienić teraźniejszość i przyszłość, ale to zależy od was. Jak wcześniej mówiłem, liczy się pełne zaangażowanie, to, jakie macie przekonania. Gdy mówię o pełnym zaangażowaniu, mam na myśli zero ograniczeń (…) Jeśli chcemy stawiać sobie ważne cele, musimy mieć mentalność zwycięzców, a po to, by mieć mentalność zwycięzców, nie możemy być miękcy. Nie możemy być zrelaksowani, nie możemy grać dobrej piłki. To nie wystarczy, panowie. Musimy dać więcej. Musimy wymagać od każdego na boisku, by dał radę

mówił Sousa

Chwilę później usłyszeliśmy krótką przemowę Roberta Lewandowskiego, który jako kapitan zagrzewał do walki swoich kolegów.

Mamy jakość, grajmy pewnie, dokładnie, szybko piłką. Niech oni biegają, a jak stracimy, to szybki doskok, druga piłka, zbieramy i jest podanie do przodu. Dawać! Wiemy, co mamy grać. Kto wygra mecz? Polska!

zagrzewał kapitan.

Najbliższy mecz reprezentacja Polski rozegra już w najbliższą niedzielę, a jej przeciwnikiem będzie Andora.

Całe kulisy możecie obejrzeć w tym miejscu:

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.