Niemcy Polacy za granicą

Obrońca Wolfsburga opowiedział o niezwykłym zachowaniu Lewandowskiego. Zdradził, o co chodziło Polakowi

Fot. Własne / Paweł Jerzmanowski

– Lewandowski to cyborg. Kiedy graliśmy z Bayernem, cały czas na mnie patrzył. Zastanawiałem się, czego chce, czy ma ze mną jakiś problem – w rozmowie z „L’Equipe” powiedział Mexence Lacroix. Francuz zdradził, o co chodziło Polakowi.

28 bramek w tym sezonie Bundesligi strzelił już Robert Lewandowski. Polak imponuje formą w obecnych rozgrywkach, podobnie jak miało to miejsce w ostatnich latach. Mimo że obrońcy rywali znają już jego grę, wciąż nie są w stanie go zatrzymać. Nieco szczegółów na temat boiskowych pojedynków z polskim napastnikiem, w rozmowie z „L’Equipe” zdradził Maxence Lacroix, obrońca Wolfsburga.

Obrońca Wolfsburga opowiedział o niezwykłym zachowaniu Lewandowskiego. Zdradził, o co chodziło Polakowi

– Lewandowski to cyborg. Kiedy graliśmy z Bayernem, to cały czas na mnie patrzył. Zastanawiałem się, czego chce i czy ma ze mną jakiś problem – przyznał francuski obrońca. – Potem zdałem sobie sprawę, że patrzy na to, w jaki sposób się ustawiam. Dzięki temu mógł zająć odpowiednią pozycję – dodał.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.