Bundesliga

Rafał Gikiewicz skomentował sytuację Roberta Gumnego

fot. własne/ Paweł Jerzmanowski

Rafał Gikiewicz był gościem Romana Kołtonia na kanale Prawda Futbolu, w którym opowiedział o sytuacji z Robertem Gumnym.

Pod koniec stycznia media żyły problemami Roberta Gumnego oraz udziałem Rafała Gikiewicza w rozmowie z władzami Augsburga właśnie w sprawie młodego obrońcy. Wówczas wielu kibiców miało za złe Gikiewiczowi to, że ten stanął po stronie zarządu i zdradził to, że władze klubu nie są zadowolone z postawy Gumnego.

Wczoraj na kanale “Prawda Futbolu” Rafał Gikiewicz został zapytany o całą sytuację. 33-latek nie krył poirytowania całą sytuacją.

“Niby Gikiewicz sprzedał tajemnicę szatni. Jak to są tajemnice szatni to, jak robicie wywiady z Wojtkiem Szczęsnym i opowiada, co się dzieje w Juventusie, czy z innymi piłkarzami, to myślę, że to są o wiele bardziej pikantne sprawy”.

powiedział Rafał Gikiewicz

W dalszej części wywiadu popularny “Giki” odniósł się do plotek o rozmowie z trenerem Augsburga w jego biurze. Zdradził też, jak faktycznie wyglądała rozmowa ze szkoleniowcem.

“W żadnym biurze trenera nie byłem. To nie była rozmowa w biurze. To była rozmowa między szatnią a siłownią. Trener mnie wezwał i powiedział: słuchaj, pogadaj z nim to i to, wytłumacz, żeby robił to lepiej, bo oni tego oczekują i on sam od siebie tego oczekuje i sobie zdaje z tego sprawę”. 

Na koniec bramkarz Augsburga wskazał winowajcę całego zamieszania.

“Dla mnie trolle internetowe wywołały burzę. No i Gikiewicz sprzedawczyk. Jak tak sądzą, mogą tak sądzić, ja ich nie będę wyprowadzał z błędu”

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redaktor portalu "Krótka Piłka". Wierny obserwator La Liga i Premier League oraz kibic polskich zespołów w europejskich pucharach.