Niemcy Polacy za granicą

Krzysztof Piątek mógł nie trafić do Herthy. Wszystko przez jeden telefon!

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Robert Lewandowski wiedział, że transfer Krzysztofa Piątka do Herthy Berlin to zły pomysł i gdyby mógł to poradziłby koledze inaczej. Taką informację zdradził Artur Wichniarek w programie „Prawda Futbolu”.

Media spekulują, że Krzysztof Piątek kolejny raz zmieni klub. Ponownie interesuje się nim Genoa, która miałaby wypożyczyć Il Pistolero. Napastnik podobno jest dogadany z klubem, ale na oficjalne informacje trzeba jeszcze poczekać.

Piątek gdy występował w Serie A, przez pewien czas liderował w klasyfikacji strzelców. Rozpoczęło się nim interesować więcej klubów, a sam piłkarz mógł wybrać inny kierunek.

Artur Wichniarek w programie „Prawda Futbolu” zdradził prywatną rozmowę z kapitanem reprezentacji polski. Robert Lewandowski wiedział, że transfer Piątka do Herthy, to zły pomysł.

 Miałem okazję rozmawiać około rok temu z Robertem Lewandowskim. On mi mówił: „Artur, przecież Krzysiek to jest mój kolega z reprezentacji, ma mój numer telefonu. W momencie, gdy dostał ofertę z Berlina, to mógł do mnie zadzwonić, poradzić się starszego kolegi. Doradziłbym, żeby nigdy nie przechodził do Herthy

opowiedział Wichniarek

Krzysztof Piątek nie wykonał jednak telefonu do „Lewego” i przeszedł do Herthy. Tuż po transferze tłumaczył, że skusiła go perspektywa klubu na dalsze lata.

Brak opisu.