Inne ligi

Piłkarski upadek Hachima Mastoura. „Supertalent” w Serie C

Twitter/ Carpi

Hachim Mastour podpisał właśnie nowy kontrakt z trzecioligowym Capri. Marokańczyk w czasach gry w Milanie był uznawany za ogromny talent.

Hachim Mastour był jednym z największych talentów w świecie futbolu. Gdy podpisywał kontrakt z Milanem fani z Mediolanu zachwycali się naj niesamowitą techniką wówczas 14-letniego Masotura.

Niestety kariera Marokańczyka nie potoczyła się tak, jak większość zakładała. Młody pomocnik nie wkomponował się do zespołu Milanu i był wypożyczany do Malagi i Zwolle gdzie również się nie sprawdził. Ostatecznie Mastour upuścił Milan z 2018 roku, skąd jako wolny zawodnik przeszedł do Lamii.

Po nieudanym roku grecki klub nie przedłużył z nim umowy i Marokańczyk ponownie znalazł się na piłkarskim bezrobociu. Z pomocą przyszła Regina, czyli klub, w którym zaczynam Mastour.

Włoski drugoligowiec podpisał z zawodnikiem profesjonalny kontrakt, jednak i tam nie udało mu się wrócić do formy. Teraz wiemy już, że sytuacja jest jeszcze gorsza.

Hachim Mastour podpisał niedawno kontrakt z klubem z trzeciej ligi włoskiej- Capri. 22-latek pozostanie tam do końca tego sezonu.

Upadek Mastoura na przestrzeni ostatnich 9. lat jest ogromny. Młody pomocnik z pierwszoligowego Milanu trafił do trzecioligowca. To nie tak miało wyglądać