Ekstraklasa

Marko Janković nie trafi do Legii Warszawa. Zawodnik nie przeszedł testów wydolnościowych

Legia Warszawa była bliska pozyskania nowego wzmocnienia w klubie. Na Łazienkowską miał trafić reprezentant Czarnogóry, Marko Janković. Zawodnik nie przeszedł jednak testów.

Legia Warszawa w tym sezonie bez wątpienia może powalczyć o mistrzostwo Polski. Drużyna Czesława Michniewicza ma jednak przed sobą duże wyzwanie, do którego przydałoby się pare wzmocnieć.

25-letnie zawodnik z Czarnogóry miał dołączyć do „Wojskowych”, Wcześniej Janković grał we włoskim SPAL. Skrzydłowy został jednak bez pracodawcy, co sprzyjało transferowi do Legii. Gracz trafiłby na Łazienkowską nie obciążając budżetu klubowego.

Wszystko było już dogadane, jeśli chodzi o finanse. Janković przyleciał nawet w środę do Warszawy. Działacze mistrza Polski poinformowali o tym na swoich social mediach. W czwartek i piątek miał za to przejść testy sprawnościowe.

„Legia.net” podaje, że klubu nie zadowoliły badania wydolnościowe zawodnika. Jankoviciowi daleko do dobrej formy. Powrót do niej zająłby jednak zbyt wiele czasu, dlatego transfer nie doszedł do skutku.

Włodarze stołecznego klubu zrezygnowali więc z transferu. Wydano nawet specjalny komunikat.

Marko Janković, który od środy przebywa w Warszawie był bliski podpisania kontraktu z Legią Warszawa. Ostatecznie transfer nie zostanie sfinalizowany – napisano.