Transfery

Grosicki opuści Premier League? Transfer coraz bliżej

fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Jerzy Chwałek z „Super Expressu” podaje, że Kamil Grosicki jest coraz bliżej wyjazdy z Anglii. Polskim skrzydłowym zainteresowany jest Olympiakos Pireus

Grosicki w ostatnich trzech meczach Premier League wybiegał w pierwszym składzie West Bromu. Wydawało się, że jest on coraz bliżej regularnej gry w swoim klubie, lecz w spotkaniu z Manchesterem City nie zmieścił się w meczowej osiemnastce. To powoduje, że najprawdopodobniej poszuka sobie nowego klubu.

Reprezentant Polski jest znany z tego, że lubi dokonywać transferów w ostatniej chwili. Został niespełna tydzień do końca okna transferowego, więc jest to idealny czas, aby zmienić barwy klubowe. Szczególnie, że włodarze West Bromu są w stanie oddać Polaka nawet za darmo, aby zaoszczędzić na wynagrodzeniu.

Jerzy Chwałek z „Super Expressu” uważa, że Polak jest coraz bliżej greckiego Olympiakosu. Klub miał zakontraktować Joao Victora z VfL Wolfsburg, lecz rozmowy z Brazylijczykiem się przedłużają, co zwiększa szansę Polaka. W mediach mówi się że „Grosik” najpierw odejdzie na półroczne wypożyczenie, a następnie podpisze umowę na 2,5 roku.

Oczywiście nadal pozostaje furtka powrotu do Ekstraklasy. Zainteresowanie Grosickim przejawia: Pogoń, Legia i Jagiellonia

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713