Niemcy

Robert Lewandowski zdradził, o czym rozmawiał z Cristiano Ronaldo po gali. „To była wyjątkowa rozmowa”.

Robert Lewandowski miał okazję towarzyszyć Cristiano Ronaldo na ostatniej gali Globe Soccer Awards w Dubaju. Polak przyznał, że obaj piłkarze rozmawiali ze sobą również poza sceną.

Niedawno Robert Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza ubiegłego roku na gali Globe Soccer Awards. Na tej samej gali pojawił się również Cristiano Ronaldo. Portugalczyk otrzymał statuetkę dla „najlepszego zawodnika obecnego stulecia”.

Polski napastnik w rozmowie dla dziennika „Bild” opowiedział o tym, co wydarzyło się po gali. 32-latek zamienił parę słów z Cristiano Ronaldo.

„Rozmawiałem z Cristiano Ronaldo po gali. Pogratulował mi zdobytych w minionym sezonie trofeów i ogólnie moich osiągnięć w 2020 roku. Obaj jesteśmy doświadczonymi piłkarzami. Znamy się od dawna, ale to było bardzo dobra i wyjątkowa rozmowa.”

Robert Lewandowski dodał również, że nie myśli o zmianie klubu i liczy na wypełnienie kontraktu obowiązującego do 2023 roku.

„Czuję się bardzo dobrze w Bayernie, nie myślę o zmianie. Mój klub jest najlepszy na świecie. Wygrywamy razem i rozwijamy się dalej, jeszcze nie dotarliśmy na szczyt.”