Memy Polska piłka

Najman wystawił słynną niebieską kurtkę na licytację. Jest reakcja Stanowskiego

Marcin Najman wraca do niedawnej sprawy z Krzysztofem Stanowskim. Bokser wystawił legendarną niebieską kurtkę na licytację.

Sama sytuacja miała miejsce parę tygodni temu, gdy po kolejnej sprzeczce na Twitterze, Krzysztof Stanowski zaproponował Marcinowi Najmanowi sparing przed budynkiem klubowym Rakowa Częstochowa.

Do pojedynku nie doszło, ponieważ Krzysztof Stanowski nie przyjechał do Częstochowy. Na miejscu stawił się jednak Najman, który stał się pośmiewiskiem całego internetu. Jednym z najbardziej charakterystycznych obrazków stał się ten, na którym bokser czeka na swojego przeciwnika w niebieskiej kurtce.

Kurtka, jak i sam jej posiadacz stali się obiektem memów i żartów co teraz chce wykorzystać 41-latek. Najman wystawił swoją kurtkę na licytację, a cały zysk zostanie przeznaczony na wsparcie WOŚP.

Na odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego nie trzeba było długo czekać. Jeden z założycieli Kanału Sportowego stworzył zrzutkę, która ma na celu zebranie odpowiedniej kwoty, aby wygrać licytację na ww. kurtkę. Zdaniem dziennikarza ” (…)ten rarytas powinien trafić do muzeum beki w Kanale Sportowym.”.