Ekstraklasa

Bartosz Salamon może wrócić do Ekstraklasy. Wróci do macierzystego klubu

Lech Poznań szuka nowego obrońcy. Zdaniem mediów Poznaniacy są bliscy sprowadzenia Bartosza Salamona.

Lech Poznań szuka wzmocnień na rynku transferowym. Po zakontraktowaniu Jaspera Kalstroema, działacze klubu koncentrują się na sprowadzeniu środkowego obrońcy. Zdaniem Radosława Nawrota z „Interia.pl”, do Poznania wróci były reprezentant Polski.

Chodzi o występującego w SPAL Bartosza Salamona. 29-latek jest wychowankiem Lecha Poznań, który opuścił w 2006 roku. Zdaniem ww. dziennikarza ten transfer jest jak najbardziej możliwy.

„Zainteresowanie Lecha Poznań jest bardzo duże i nieoficjalnie wiemy, że sprawa tego transferu jest na dobrej drodze do szczęśliwego finału. Gdyby udało się dopiąć przyjście Bartosza Salamona, byłby to spektakularny powrót reprezentanta Polski”

– czytamy w artykule

Sprowadzenie defensora może nastąpić już tej zimy, jednak nie można wykluczyć, że władze Lecha zdecydują się poczekać do czerwca (wygaśnięcie kontraktu).

Taki ruch może okazać się „strzałem w dziesiątkę”, bowiem były stoper reprezentacji Adama Nawałki wniósłby ogromny bagaż doświadczeń zdobywany przez lata gry na Półwyspie Apenińskim.