Ekstraklasa

Dziennikarz wypowiedział się na temat kary dla Wisły. Błyskawiczna riposta Jarosława Królewskiego

Wisła Kraków to jeden z najgorętszych tematów w ostatnich tygodniach. Wszystko za sprawą jej wejścia do finału Fortuna Pucharu Polski i związanych z tym doniesień o wejściu kibiców na PGE Narodowy. Na ten temat wypowiedział się m.in. Wojciech Jagoda, dziennikarz CANAL+Sport, któremu szybko odpowiedział Jarosław Królewski.

Możliwość wejścia kibiców Wisły Kraków na trybuny PGE Narodowego podczas finału Fortuna Pucharu Polski była ostatnio jednym z najgorętszych tematów w świecie polskiej piłki nożnej. Ostatecznie fani „Białej Gwiazdy” pojawią się na trybunach, co szeroko komentuje wielu ekspertów.

Sprawę skomentował m.in. Wojciech Jagoda, który udzielił wywiadu profilowi Zajarani Futbolem. – Gdybym odpowiadał za jakąś organizację i ktoś w taki sposób by ze mną rozpoczynał dyskusję, to zastanowiłbym się czy ta kara nie powinna być jeszcze wyższa, ponieważ reprezentuje on środowisko uważające, że oni są najwazniejsi – miał powiedzieć wspomniany dziennikarz.

Wspomniana wypowiedź szybko zaczęła zyskiwać popularność na portalu X. W końcu odniósł się do niej również Jarosław Królewski. „Za karę to kibice muszą słuchać komentarza Pana WJ w TV” – napisał prezes i właściciel krakowskiego klubu.

https://twitter.com/KlbStefan/status/1779549231256105318