Wideo

Największe pudło w karierze Ronaldo. Portugalczyk nie trafił w bramkę z dwóch metrów [WIDEO}

screen

Al-Nassr walczy o awans do półfinału Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Problemy ze znalezieniem formy na boisku ma Cristiano Ronaldo, który zmarnował perfekcyjną okazję na strzelenie gola.

W lutym Al-Nassr bez większych problemów zapewniło sobie grę w ćwierćfinale Azjatyckiej Ligi Mistrzów, pokonując w dwumeczu Al Feihę rezultatem 3:0. Zespół Cristiano Ronaldo w dalszej fazie turnieju również wydawał się murowanym faworytem do awansu. Kolejnym rywalem klubu z Rijadu okazało się Al-Ain.

Pierwsze starcie tej pary zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem drużyny ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na rewanż Al-Ain jechało z jednobramkową zaliczką. Starcie na Al-Awwal Stadium rozpoczęło się dla tej ekipy również nadspodziewanie dobrze.

Po 45 minutach Al-Ain prowadziło bowiem aż 2:0 i wydawało się, że kwestia awansu jest już niemal przesądzona. Jeszcze przed przerwą Al Nassr zdołało jednak odrobić jednego gola straty.

Po powrocie na plac gry podopieczni Luisa Castro dalej napierali, czego efektem było trafienie samobójcze w wykonaniu Khalida Eisy. Kilka minut później doskonałą okazję do wyrównania stanu rywalizacji miał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk spudłował z najbliższej odległości.

Do siatki Al-Ain przed zakończeniem regulaminowego czasu gry trafił jeszcze Alex Telles. W ostateczności doszło do konkursu rzutów karnych, w którym lepsza okazała się drużyna z ZEA.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.