Ekstraklasa

Raków Częstochowa finalizuje kolejny transfer! Powrót do Ekstraklasy stanie się faktem

Raków Częstochowa nie zatrzymuje się na rynku transferowym. Jak poinformował Maciej Wąsowski z portalu weszlo.com, zespół mistrzów Polski zasili Matej Rodin, w przeszłości występujący w PKO BP Ekstraklasie.

Muhamed Sahinović, Erick Otieno i Jakub Myszor to zawodnicy, którzy zimą wzmocnili Raków Częstochowa. Niebawem dołączy do nich kolejny zawodnik.

Jak informuje Maciej Wąsowski z portalu weszlo.com, nowym piłkarzem Rakowa zostanie Matej Rodin. Wspomniany dziennikarz przekazał, że 27-letni Chorwat przeszedł już testy medyczne, a podpisanie kontraktu to kwestia najbliższych dni.

Dla środkowego obrońcy podpisanie kontraktu z Rakowem będzie powrotem do PKO BP Ekstraklasy. W Polsce występował on w latach 2020-2023, kiedy był piłkarzem Cracovii. https://www.traW styczniu ubiegłego roku przeniósł się jednak do KV Oostende. W belgijskim klubie rozegrał 18 spotkań, ale ostatecznie nie przedłużono z nim umowy. Dzięki temu Raków może pozyskać za darmo zawodnika, który przed rokiem był wyceniany przez portal Transfermarkt na 1,20 mln euro (obecna wycena to 450 tys. euro).