Polacy za granicą

Michał Skóraś zaimponował na treningu w Belgii. Prawie 1,5 miliona wyświetleń [WIDEO]

Screen: TikTok/clubbrugge

Oficjalny profil Club Brugge na TikToku opublikował nagranie, na którym Michał Skóraś popisuje się umiejętnościami technicznymi. Filmik z udziałem Polaka ma już niemal 1,5 mln wyświetleń.

20 – dokładnie tyle meczów w barwach Club Brugge w pierwszej części sezonu zaliczył Michał Skóraś. Reprezentant Polski grał często, ale w większości meczów przebywał na boisku zaledwie przez kilka lub kilkanaście minut. Mimo tego nie zraził się i postanowił walczyć o regularną grę i pierwszy skład belgijskiego zespołu.

Aktualnie Club Brugge przygotowuje się do rundy wiosennej rozgrywek. Poza treningami piłkarze Ronny’ego Deili mają czas także na nieco luźniejszą formę gry. Jedną z takich form była np. zabawa, która polegała na umieszczeniu piłki w koszu na śmieci po uprzednim wykonaniu żonglerki. W zabawie udział wziął m.in. Skóraś, który zrealizował zadanie w dość nietypowy, ale skuteczny sposób. Filmik z udziałem polskiego zawodnika na TikToku wyświetlono już niemal 1,5 mln razy (stan na godz. 18:23 we wtorek 9 stycznia).

@clubbrugge

Mika taking the skills challenge to a whole new level 😅👏🏼 #MisiónMarbella

♬ origineel geluid – Club Brugge