Ekstraklasa

Zaskakujący transfer Jagiellonii. Klub z Białegostoku ściągnie napastnika z ligi niemieckiej

Jagiellonia Białystok od mocnego uderzenia rozpocznie zimowe działania na rynku transferowym. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, wicelider Ekstraklasy sprowadzi napastnika z ligi niemieckiej.

Jagiellonia Białystok to absolutna rewelracja pierwszej części tego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Klub Adriana Siemieńca po 19 kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli, do pierwszego Śląska Wrocław tracąc zaledwie trzy punkty.

Aby zachować, albo nawet poprawić pozycję w tabeli i do końca sezonu walczyć o mistrzostwo Polski, Jagiellonia musi jednak wzmocnić kadrę. I wszystko wskazuje na to, że niebawem zacznie to robić, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. Jak bowiem przekazał, do klubu z Białegostoku w najbliższym czasie może dołączyć Kaan Caliskaner. 24-letni napastnik, który od lipca ubiegłego roku jest piłkarzem Eintrachtu Brunszwik dogadał się już z polskim zespołem. Do ustalenia pozostały jedynie szczegóły umowy między klubami (Caliskaner do Jagiellonii ma dołączyć na zasadzie półrocznego wypożyczenia).

W tym sezonie 2. Bundesligi niemiecki napastnik wystąpił w 11 spotkaniach. W żadnym z nich nie strzelił jednak gola.