Inne ligi Polacy za granicą

Koszmarny rzut karny Adama Buksy. Polak przestrzelił jedenastkę w 90. minucie meczu! [WIDEO]

Adam Buksa nie będzie dobrze wspominał meczu Antalyasporu z Adaną Demirspor. Polski napastnik mógł dać swojej drużynie remis i punkt, ale w 90. minucie spotkania nie wykorzystał rzutu karnego, posyłając piłkę nad poprzeczką.

Była 90. minuta spotkania. Chwilę wcześniej sędzia podyktował rzut karny dla Antalyasporu po przewinieniu zawodników Adany Demirsporu, którzy w tym momencie prowadzili 2:1. Do wykonania jedenastki podszedł Adam Buksa.

Reprezentant Polski mógł dać swojej drużynie remis i zdobycie punktu, ale niestety nie wykorzystał swojej szansy. Polak strzelił mocno, ale niestety niecelnie, posyłając piłkę nad poprzeczką.