Polska piłka

Piłkarz Śląska powstrzymał swoją dziewczynę przed… zjedzeniem kamienia z czajnika na streamie. Dyrektor klubu apeluje do kibiców

Screen // X / Shotek_77

W ostatnich godzinach dość dużo zaczęło mówić się na temat Mateusza Żukowskiego, zawodnika Śląska Wrocław. W sieci pojawił się bowiem fragment streama jego dziewczyny, podczas którego chciała ona zjeść… kamień z czajnika. Została jednak powstrzymana właśnie przez Żukowskiego. Po fali krytyki do kibiców zaapelować postanowił dyrektor sportowy Śląska, David Balda.

We wtorek dość głośno zrobiło się na temat fragmentu streama, na którym piłkarz Śląska Wrocław, Mateusz Żukowski, powstrzymuje swoją dziewczynę przed zjedzeniem kamienia z czajnika. W związku z tym nagraniem w mediach społecznościowych szybko pojawiło się sporo krytyki dotyczącej zarówno zawodnika, jak i jego dziewczyny.

W związku ze wspomnianą krytyką, do kibiców i użytkowników social mediów zaapelować postanowił David Balda, dyrektor sportowy wrocławskiego klubu. „Drodzy kibice, zauważyłem, że w ostatnich godzinach bardzo mocno hejtujecie Mateusza Żukowskiego, wchodząc mocno w jego prywatną sferę… Bardzo Was proszę o rozwagę, bowiem takimi wpisami możecie naprawdę wpłynąć negatywnie nie tylko na zawodnika, ale także na cały zespół Śląska, a tego na pewno nie chcemy… Mamy zaplanowaną rozmowę z Mateuszem, chcemy wyjaśnić sobie pewne kwestie… Dla nas, jako dla klubu, zawsze najważniejsze będzie dobro zawodników i całego zespołu… Dziękuję za zrozumienie” – napisał wspomniany działacz na platformie X.

https://twitter.com/directorbalda/status/1721817502450123066?s=20