Polacy za granicą

Dyrektor sportowy Napoli przekazał informacje nt. Zielińskiego. Trwają już kluczowe rozmowy

Fot. Paweł Jerzmanowski

Piotr Zieliński jest w trakcie rozmów na temat przedłużenia kontraktu z Napoli. Mauro Meluso, dyrektor sportowy mistrzów Włoch, wierzy w powodzenie negocjacji.

W ostatnich tygodniach we włoskich mediach pojawiło się wiele informacji na temat przyszłości Piotra Zielińskiego. Polak łączony był z przenosinami do Juventusu czy Interu Mediolan. Zdaniem portalu calciomercato.it agent pomocnika miał już odbyć spotkania z przedstawicielami tych klubów.

Podczas letniego okna transferowego pomocnik odrzucił możliwość przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej. Zieliński zrezygnował z wielkich pieniędzy, aby pozostać w Europie. Wiele wskazuje na to, że kapitan biało-czerwonych z ostatniego zgrupowania najbliższe lata spędzi w Neapolu.

Przy okazji meczu z Salernitaną głos w sprawie zabrał Mauro Meluso. Dyrektor sportowy „Azzurich” przekonuje, iż strony są w trakcie rozmów na temat przedłużenia kontraktu. Co więcej, działacz jest przekonany o ich powodzeniu.

On chce tu zostać. Jest szczęśliwy w Neapolu. Pracujemy nad przedłużeniem jego kontraktu i jestem przekonany, że nam się to uda mówił Meluso dla DAZN.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.