Wideo

Kolejna czerwona kartka w meczu Legii Warszawa. Jędrzejczyk wyrzucony za nadepnięcie rywala [WIDEO]

Fot. Screen/ Twitter/ Canal+Sport

Pogoń Szczecin do przerwy remisuje z Legią Warszawa w meczu 6. kolejki Ekstraklasy. W doliczonym czasie pierwszej połowy czerwoną kartkę za nadepnięcie rywala otrzymał Artur Jędrzejczyk.

Spotkanie w Szczecinie rozpoczęło się dobrze dla miejscowej Pogoni. Kamil Grosicki bez problemów wykończył sprawną kontrę „Portowców”. Kilka chwil później na tablicy wyników widniał już jednak remis. Tomas Pekhart strzelił gola głową po dobrej wrzutce Pawła Wszołka.

W pierwszej części meczu bramek już nie było. Zamiast nich widzowie mieli okazję obejrzeć walkę pomiędzy Arturem Jędrzejczykiem oraz Efthymiosem Koulourisem. Sędzia Tomasz Musiał po sprawdzeniu sytuacji w systemie VAR uznał, że nadepnięcie reprezentanta Polski kwalifikowało się na czerwoną kartę.

To już trzecie tego upomnienie w tym sezonie dla piłkarzy Legii Warszawa. Wcześniej czerwoną kartkę w meczu z Koroną Kielce otrzymał wyrzucony także dzisiaj Jędrzejczyk. Do dużego skandalu doszło natomiast w spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice, kiedy z placu gry wyleciał Josue. Portugalczyk popełnił wówczas „faul widmo”.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.