Bukmacherka

Legia gra o awans do europucharów. Midtjylland postawi trudne warunki | Analiza, typy, kursy

W najbliższy czwartek wyjaśnią się wszystkie nie wiadome związane z tym, kto zagra w fazie grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. W tych drugich rozgrywkach cały czas jest Legia Warszawa, która podejmie duński Midtjylland. Czy podopiecznym Kosty Runjaicia uda się wykorzystać atut własnego boiska i to oni będą cieszyć się z gry jesienią w Europie.

Oglądając ostatnie mecze Legii w europejskich pucharach jednego można być niemal pewnym, a mianowicie, że zobaczymy dużo bramek. Zarówno ze strony Legii, jak i jej przeciwników. W pięciu rozegranych meczach na europejskich boiskach padło łącznie 26 bramek. Emocji zdecydowanie też nie powinno zabraknąć. Wszak podczas pierwszego spotkania z Midtjylland aż 3-krotnie Legia przegrywała w Danii i tyle samo razy udawało się jej doprowadzić do remisu, a i Legioniści mogli w ostatnich minutach przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Skoro tyle bramek pada w meczach Legii, to sprawdźmy jakie kursy proponują eksperci GO+bet legalnego, polskiego bukmachera na ilośc bramek w meczu rewanżowym

  • Poniżej 0,5 bramki: 8,60
  • Poniżej 1,5 bramki: 3,74
  • Powyżej 1,5 bramki: 1,22
  • Powyżej 2,5 bramki: 1,70
  • Powyżej 3,5 bramki: 2,68
  • Powyżej 4,5 bramki: 4,76
  • Powyżej 5,5 bramki: 8,00

W miniony weekend Legia przełożyła swój mecz ligowy z Pogonią Szczecin, aby lepiej przygotować się do meczu z Duńczykami. Midtjylland natomiast grało w niedzielę spotkanie wyjazdowe z liderem tamtejszej ligi, czyli Nordsjaelland, i przegrali je aż 0:3. Ogółem Midtjylland po 6. kolejkach zajmuje dopiero 6. miejsce w 12-zespołowej lidze. Czy zatem taka postawa przekłada się na większe szanse Legii w czwartkowy wieczór?

Może być w tym dużo prawdy, ponieważ na zwycięstwo Legii w regulaminowym czasie gry jest kurs 1,93, na remis 3,47, a na wygraną gości to 3,62. Nieco inaczej wyglądają kursy na to, kto awansuje. Tutaj również faworytem jest Legia, na awans której jest kurs 1,47, natomiast na awans Midtjylland jest kurs 2,46.

Początek meczu 31 sierpnia o godz. 21.00.

*Wszystkie kursy są z 30 sierpnia z godziny 12.15

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.