Ekstraklasa

Tomasz Włodarczyk zdradził, do jakiego klubu może trafić Kacper Tobiasz. „Jest wysoko na liście”

Fot. Paweł Jerzmanowski

Wciąż nie wiadomo, czy Kacper Tobiasz w przyszłym sezonie będzie wciąż zawodnikiem Legii Warszawa. Młodym golkiperem interesuje się kilka mocnych zespołów. Teraz do listy zainteresowanych dołączył kolejny klub.

Kacper Tobiasz w minionym sezonie Ekstraklasy był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników Legii Warszawa. 20-latek wystąpił w 29 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, 10 razy zachowując w nich czyste konto.

Dobre występy Tobiasza nie uszły uwadze zagranicznym klubom. Jakiś czas temu Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl informował, że sprowadzeniem polskiego golkipera zainteresowali się szefowie Romy, poszukujący następcy Ruiego Patricio. Teraz ten sam dziennikarz przekazał, że do grona klubów zainteresowanych Tobiaszem dołączył kolejny zespół, konkretnie FC Kopenhaga.

– Kacpra Tobiasza monitoruje FC Kopenhaga. Gdyby klub opuścił Kamil Grabara, a jest to bardzo możliwe, Tobiasz mógłby tam trafić. Jest wysoko na liście Duńczyków – powiedział wspomniany dziennikarz w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki na YouTube.